TÜM HESAPLARINI
TEK PLATFORMDAN YÖNET
Aynı anda tüm sosyal medya hesaplarından içerik girişi, içerik revizyon ve onay süreci, kriz anında içerik yayını durdurma ve tüm takım üyelerinin üzerinde çalışabileceği içerik takvimi ile tüm hesaplarınızı tek bir platform üzerinden kolayca yönetebilirsiniz.
 
PERFORMANSANALİZİ.
Yönetimini yaptığınız markaların veya rakiplerin sosyal medyadaki performanslarını istediğiniz zaman aralığını girerek hızlı bir şekilde detaylı rapor olarak görebilirsiniz. Bu performans analizleri sayesinde planlamalarınızı en doğru şekilde hazırlayabilirsiniz. Ayrıca tüm raporları pdf olarak mail atabilir veya masa üstüne indirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken size uygun paketlerden birini seçmek ve Social Cron’u kullanmaya başlamak.
“Planlamanı doğru
hedef kitleye hazırla”
“İstediğin zaman aralığı
için rapor oluştur”
“Detaylı raporlama
hazırla”
“Raporları mail at
veya indir”
KULLANIMI ÇOK KOLAY
Tüm cihazlardan sosyal medya hesaplarınızı Social Cron ile tek platformdan yönetebilir ve
paylaşımlarınızı takip edebilirsiniz. Kullanıcı dostu arayüzü ve mobil uyumlu tasarımı sayesinde
hesap yönetimlerinizi hızlı ve kolayca dilediğiniz an dilediğiniz yerden yapabilirsiniz.
İTİBARYÖNETİMİ.
Sınırsız anahtar kelime girerek, markanıza ait itibar yönetimini kolaylıkla yapabilirsiniz. Sosyal medyada markanız hakkında konuşulanları sentiment analiziyle takip eder ve belirleyeceğiniz kurala bağlı olarak anlık e-postalar alabilirsiniz. Üstelik tüm dillerde sosyal medyayı tarayarakta global süreçlerinizi rahatlıkla yönetebilirsiniz.
“Raporları mail at
veya indir”
“Tüm dillerde tarama
yaparak global süreçlerini yönet”
“Sentiment analizi
ile detaylı rapor hazırla”
“Anahtar kelimeler ile
anlık uyarı e-postaları al”
 
 
İÇERİKTAKVİMİ.
Ekibinizle ortak takvim üzerinde çalışarak zaman kazanır ve tüm içerikleri haftalık ve aylık takvimlerde görüntüleyerek markanıza dair tüm süreçleri yakından takip edersiniz. Üstelik artık özel günleri hatırlamak zorunda değilsiniz. Takvim üzerindeki tanımlı özel günler size e-posta aracılığı ile 3 gün öncesinden bildirilir ve sizde planlamanızı unutma derdi olmadan rahatlıkla yapabilirsiniz.
“Ekibinle ortak takvim
üzerinde çalış”
“Tüm içerikleri haftalık ve aylık
takvim üzerinde görüntüle”
“Tüm özel günleri
3 gün öncesinden bil”
“Tüm içerik planlamanı
masaüstüne indir”
HESAPGÜVENLİĞİ.
Sosyal medya şifrelerinizi kimseyle paylaşmak zorunda değilsiniz! Hesaplarınızın aktivasyonunu Social Cron üzerinden yaptıktan sonra, istediğiniz kişileri belirleyeceğiniz yetkiler ile sınırlandırabilir ve sosyal medya hesaplarınızın güvenli bir şekilde yönetilmesini sağlayabilirsiniz. Böylelikle hesap şifrelerinizi kimseyle paylaşmak zorunda kalmaz ve hesaplarınızın güvenliği tamemen sizin elinizde olmuş olur.
“Hesap şifrelerini
sadece sen bil”
“Davet edilmeyen hiçbir
kullanıcı hesaplara erişemez”
“İstediğin kişileri ekle
ve yetki ile sınırlandır”
“Verileriniz düzenli
olarak yedeklenir”
 
TAKIMINI KUR
Social Cron ile sosyal medya hesaplarınızı artık tek başınıza yönetmek zorunda değilsiniz! İstediğiniz kişileri Social Cron hesabınıza ekleyerek takımınızı oluşturabilir ve belirleyeceğiniz yetkiler ile sosyal medya hesaplarınızın yönetilmesini sağlayabilirisiniz. Üstelik takımınız tarafından oluşturulan tüm içerikler belirleyeceğiniz kişilerin onayına düşer ve böylelikle markalarınızı kontrollü ve profesyonel bir şekilde yönetmiş olursunuz.
İÇERİK PLANLAMANIZ BAŞARI İLE TAMAMLANDI.
İŞLEMİNİZ BAŞARIYLA TAMAMLANDI.